Saç Ekimi Fiyatları

Görsel Anlatımlı Videolar

Saç Ekimi fiyatları saç ekimi yaptırmayı düşünen hastaların en sık sorduğu sorulardan biridir. Saç ekiminde fiyat önemli olsa da saç ekimini yapacak olan ekibinde ondan daha fazla önemi vardır. 

Saç ekimi fiyatları hakkında 2 şekilde bilgi sahibi olunabilir. Bunlardan biri, İnternet üzerinden online olarak göndereceğiniz resimler ile doktorun bu resimleri incelemesi sonucunda size ortalama dönüş yapacağı fiyattır. Bu özelliği kullanarak İnternet üzerinden resim göndererek fiyat almak için, 

Saç ekimi fiyatı öğrenmek için diğer bir yöntem ise, Klinikte saç ekimi muayenesi olmaktır. Doktorun bu muayene sonucunda yapacağı saç ekimi analizi ile ne kadar saç kökü ekileceği hesaplanıp, size ona uygun bir şekilde bir fiyat vermesi durumudur. Aslında benimde en çok tavsiye ettiğim yöntem budur. Bu şekilde hasta ile doktor bir arada görüşerek, daha sağlıklı bir analiz ile hem doktorun tecrübeleri hakkında bilgi alarak hemde aklınıza takılan soruları yönelterek saç ekimi hakkında fikir elde edebilirsiniz.

Bu Sayfa 1.739 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , ,

1 comment:

Rahman ÖZEN25 Mayıs 2013 at 13:03Reply

saç ekim fotolarını gonderebılırmısınız