Kepçe kulak yapıştırıcıları

Görsel Anlatımlı Videolar

Kepçe kulak yapıştırıcıları makalesini çok ıslarla bizi arayıp bu kepçe kulak için ameliyatsız bir çözüm var mı biz ameliyat olmadan bu kepçe kulaklardan kurtulabilir miyiz gibi sorulara çok magruz kaldığımız için yazıyorum.

Kepçe kulaklarını düzeltmek için kulaklarını yapıştıran arkadaşlarım hayatınızda kendinize hiç bu kadar vermiş olamazsınız. Hiç bir zaman kulaklar kimyasal bir yapıştırıcı ile yapıştırılmaz. Cilde sürülen kimyasalların kansere kadar götürdüğünü unutmayınız. Ayrıca kimyasal dışında çift taraflı bant yöntemlerde hem geçici hemde cildinize rahatsızlık veren işlemlerdir. 

Eğer kulaklarınız kepçe ise, bunun sizinle beraber yaşayacağını ve hiçbir işlemin kalıcı çözüm olmadığını biliniz. Ve bu ameliyatı bir rahatsızlık olarak görerek ameliyat olarak sorununuzu kesin bir şekilde çözünüz. Çünkü Kepçe kulaklı olan bir kişi ilerde ne kullanırsa kullansın ve takıyorsa taksın saç bandı v.s gibi hiç bir olumlu sonuç alacağını sanmıyorum. 

Kepçe kulak genetik bir problemdir. İlerde kendiliğinden olan veya ilerde kendiliğinden geçecek olan bir sorun olmadığından, işinizi sağlam kazığa bağlamanızı tavsiye ediyorum.

Sağlıklı ve mutlu günler dilerim

Op Dr Ali Mezdeği

Bu Sayfa 7.276 kez Ziyaret Edilmiştir.

Anahtar Kelimeler: , , , ,